Grandmedical prematüre bebekleri unutmadı

Grandmedical prematüre bebekleri unutmadı

Grandmedical prematüre bebekleri unutmadı

Manisa Özel Grandmedical Hastanesi, 17 Kasım Dünya Prematüre Günü etkinlikleri kapsamında hastanede doğan bazı prematüre bebeklerin ailelerine ziyarette bulundu.

Modern tıbbı donanımı ve uzman hekim kadrosu ile her yıl binlerce hastaya hizmet veren Manisa Özel Grandmedical Hastanesi, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde 17 Kasım Dünya Prematüre Gününde hastanede doğan bazı prematüre bebeklerin ailelerini ziyaret etti. Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Çiğdem Nükhet Yüksel, Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Ayşe Karadağ Tatar, Kurumsal Pazarlama Müdürü Birgül Çetin ve bazı yenidoğan servisi hemşirelerinden oluşan hastane ekibi, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi gören ve sağlıklı bir şekilde taburcu olarak hayatlarına devam prematüre bebeklerin ailelerinin sevincini paylaştı.

PREMATÜRE BEBEK SEVGİ VE ÖZVERİ İSTER

Ziyaret edilen aileler, yoğun bakım günlerinde bebekleriyle özveri ve sevgiyle ilgilenen hastane personeline teşekkür ederken, sonrasında kendileriyle kendileriyle iletişimin sürdürülmesinin de memnuniyet verici olduğunu ifade etti. Yaptıkları etkinliğe ilişkin açıklamalarda bulunan Uzm. Dr. Yüksel “17 Kasım Dünya Prematüre Gününü kutlamak için ailelerimizi ziyaret ettik. Prematüre bebekler emek, bilgi, sevgi ve özveri ister. Yoğun bir çalışmayla ve geceli gündüzlü koşuşturmayla hayata tutunurlar. Tabii bizim deneyimlerimizle birlikte, ailenin de sevgisi ve şefkati çok önemlidir. Ekip arkadaşlarım ile birlikte prematüre bebeklerin ailelerini ziyaret etmekten dolayı çok mutluyuz” dedi