İngiliz Carola Hall Grandmedical’e hayran kaldı

İngiliz Carola Hall Grandmedical’e hayran kaldı

İngiliz Carola Hall Grandmedical’e hayran kaldı


 

Manisa Grandmedical Hastanesi, her yıl Avrupa ülkeleri ve ABD başta olmak üzere dünyanın her yanından yüzlerce hastaya şifa dağıtıyor. Geçtiğimiz günlerde hastanede tüp mide ameliyatı olan İngiliz Abygaye Kala Carola Hall, tecrübeli doktorların ve hastane çalışanlarının sıcak ilgisinin kendisini etkilediğini söyledi.

Ege Bölgesi'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından biri olan Manisa Grandmedical Hastanesi, geçtiğimiz aylarda aldığı sağlık turizmi belgesiyle birlikte tüm dünyaya açıldı. Avrupa ülkeleri ve ABD başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden hastaların tedavi olmak için geldiği hastanede tüp bebek, tüp mide, kapalı kalp ameliyatı ve diğer birçok önemli operasyon dünyanın en gelişmiş teknik altyapısıyla yapılıyor. Ülke çapında tanınan deneyimli doktorları ve uzman personeliyle hizmet veren hastanede tedavi olan yabancı hastalar, geçirdikleri başarılı operasyonlar ve gördükleri sıcak ilgi karşısında büyük memnuniyet yaşıyor.

'HASTANEDE ÇOK SICAK KARŞILANDIM'

Geçtiğimiz günlerde hastanede tüp mide ameliyatı olan İngiltere vatandaşı Abygaye Kala Carola Hall, Manisa'da geçirdiği birkaç günde hem sağlığına kavuşmak için ilk adımı attığını hem de Türk misafirperverliğine şahit olduğunu söyledi. Hall, yaşadığı deneyimi şöyle anlattı: "Türkiye'ye geldiğimde Grand Medical Hastanesi'nin benim için görevlendirdiği tercüman tarafından karşılandım. Beni çok sıcak şekilde karşılayan tercümanım hastaneyi gezdirdi ve gerekli işlemleri yapmama yardımcı oldu. İkinci gün beni ameliyat edecek Dr. Osman Uyar ile tanıştım ve bana yapılacak operasyonu anlattı. Beni tüm korkularımdan kurtardı. Operasyon hakkında bilmem gereken her şeyi baştan anlattı. Ardından da ameliyata girdim.

'AMELİYATIN 3. GÜNÜ VE HARİKA HİSSEDİYORUM'

Ameliyattan sonra biraz mide ağrısı çektim, iyi bir ağrı kesiciyle bu sorunu aştım. Çalışanlar benimli çok iyi iletişim kurdu ve hepsi arkadaş canlısıydı. Ameliyatın ikinci günü etrafta dolaşabiliyordum ve iyiydim. Şu anda ameliyat sonrası üçüncü günüm ve kendimi harika hissediyorum. Dürüst olmak gerekirse, ameliyat olmamış gibi hissediyorum. Yaşadığım operasyon iki saatlik basit bir ameliyat ve çok kolay geçiyor. Dr. Osman Uyar' ve Grand Medical'e çok teşekkür ederim."