İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikalarımız ve Uygulamalarımız

Özel Manisa Grandmedical Hastanesi misyon ve vizyonu doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirerek, çalışanların etkin ve verimli olabilmesini ve bu doğrultuda uyumlu bir iş ortamı oluşturulmasını sağlamaktır.

Bu anlayışla hastanemiz, güncel ve insan odaklı İnsan Kaynakları uygulamaları ile eğitime, gelişime açık, motivasyonu ve kurum aidiyeti yüksek çalışanlara sahip olma ilkesini benimsemiştir.

İşe Alım Süreci ve İşleyişi

Özel Manisa Grandmedical Hastanesi yeni personel ihtiyacı olduğunda internette ve/veya gazetelerde iş ilanlarımız yer almaktadır. Bu ilanları takip ederek Özel Manisa Grandmedical Hastanesi 'ndaki iş olanaklarını öğrenebilir ve açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurular arasından hastanemiz kriterlerine ve açık pozisyonlarımıza uygun olan adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Başarılı olan adaylar, önce İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.

2017 Yılı itibari ile hastanemizin ihtiyaçları doğrultusunda oluşan açık pozisyonlar için işe alım öncelikli olarak Türkiye İş Kurumu (İşkur) üzerinde yapılmaktadır. Lütfen başvurularınızı İşkur üzerinden yapınız.

Ücret ve Ek Olanaklar

 • Ücret: Net ücret bazında ödeme yapılır.
 • Personel Servisi: Hastanemiz çalışanlarına, Manisa şehiriçi hizmet veren ücretsiz servis ağımız vardır.
 • Yemek: Ücretsiz öğle yemeği servisimiz ve vardiyalı çalışanlar için akşam yemeği, imkanımız mevcuttur.
 • Lojman: Manisa dışından başvuran hemşirelerimiz için lojman imkanı sağlanmaktadır.
 • Sağlık Hizmetlerinden Yararlanma: Çalışanlarımız ve birinci decere yakınları (anne, baba, kardeş) hastanemizin ayaktan ve yatan her türlü sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanabilmektedirler.
 • İzin Olanakları: Özel Manisa Grandmedical Hastanesi 'nde;
  • 1 yıldan 5 yıla kadar hizmet süresine sahip olanlar 14 iş günü,
  • 6 yıldan 15 yıla kadar hizmet süresine sahip olanlar 20 iş günü,
  • 16 yılın üzerinde hizmet süresine sahip olanlar 26 iş günü izin kullanma hakkına sahiptir.
 • Özel Manisa Grandmedical Hastanesi 'nde ayrıca hastalık, evlilik, ölüm, doğum, ve süt izni gibi izin hakları da geçerlidir.
 • Çalışma Saatleri: Özel Manisa Grandmedical Hastanesi 'nde mesai saatleri hafta içi 08.00-17.30 hafta sonu 08:00-13:00 saatleri arasındadır. Özel Manisa Grandmedical Hastanesi, 24 saat hizmet veren bir hastane olmasından dolayı vardiyalı çalışma düzeni de bulunmaktadır.
 • İş Yeri Doktoru: Özel Manisa Grandmedical Hastanesi 'nde, sadece çalışanların hastalıklarının tedavisini gerçekleştiren ve ani rahatsızlıklarında müdahalede bulunan bir doktor görev yapmaktadır.

Açık Pozisyonlar

Hastanemizde şuan için açık bir pozisyon bulunmamaktadır.

2017 Yılı itibari ile hastanemizin ihtiyaçları doğrultusunda oluşan açık pozisyonlar için işe alım öncelikli olarak Türkiye İş Kurumu (İşkur) üzerinde yapılmaktadır. Lütfen başvurularınızı İşkur üzerinden yapınız.