Tıbbi Bölümlerimiz

Tıbbi Bölümlerimiz

Hastanemiz ve hizmet verdiği branş / bölümler ile ilgili olarak merak ettiğiniz bilgilere iletişim sayfalarımızı kullanarakta yardım alabilirsiniz.

Gastroenteroloji

Gastroenteroloji bölümü ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Psikiyatri

Grandmedical Hastanesi, psikiyatri bölümü ruhsal sağlıkları yerinde olan bireylerin daha sağlam toplumlar oluşturacağı bilinciyle hizmet vermektedir.

Psikoloji

Psikoloji, davranış ve zihni inceleyen bilimdir. Bilinçli ve bilinçsiz olayların yanı sıra daha çok duygu ve düşüncenin incelemesini yapar.

Anestezi ve Reanimasyon

Anestezi ve Reanimasyon ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Beslenme Ve Diyet

Beslenme Ve Diyet ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Beyin ve Sinir Cerrahisi ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Biyokimya Laboratuvarı

Biyokimya Laboratuvarımız ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Çocuk Hastalıkları

Çocuk Hastalıkları ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Dermatoloji (Cildiye)

Dermatoloji (Cildiye) ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Enfeksiyon Hastalıkları

Enfeksiyon Hastalıkları ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Genel Cerrahi

Genel Cerrahi ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Göz Hastalıkları

Göz branşı ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Göğüs Hastalıkları

Göğüs (Akciğer) hastalıkları ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

İç Hastalıkları (Dahiliye)

Dahiliye ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz

Endokrinoloji

Endokrinoloji Hastalıkları ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Kadın Doğum

Kadın Doğum ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Kardiyoloji

Kardiyoloji ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Kalp ve Damar Cerrahisi

Kalp ve Damar Cerrahisi ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

KBB, hastalıkları ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Koroner Yoğun Bakım Ünitesi

KYB Ünitesi ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Nöroloji

Nöroloji ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ortopedi ve Travmatoloji

Ortopedi ve Travmatoloji ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Üroloji

Üroloji ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Radyoloji

Radyoloji ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Androloji

Androloji nedir? merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi

YYB Ünitesi ile ilgili bilmek istedikleriniz, merak ettikleriniz ve bizim neler yaptığımız konusunda bilgi alabilirsiniz.